Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Mariflex PU 40 310ml

Jednosložkový, elastický, tixotropní, polyuretanový tmel s trvalou pružností pro vnější i vnitřní použití. Vytvrzuje se reakcí s pozemní a vzdušnou vlhkostí. Používá se jako spojovací tmel na středně pohyblivé spoje, na kanály, potrubí, dřevěné a kovové povrchy. Spotřeba závisí na objemu spojů a trhlin.

ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Popis výrobku

MARIFLEX PU 40 je tixotropický, trvalý, elastický, za studena nanášený a za studena schnoucí, jednosložkový, polyuretanový elastomer (tmel) pro vnitřní a venkovní použití – tmelení spojů. Klasifikace SNJF elastomer 1. kategorie. Vytvrzuje reakcí s pozemní a vzdušnou vlhkostí. Balení 310ml a 600ml.

 

Výhody

Je jednosložkový, proto se snadno nanáší. Vyniká výbornou přilnavostí k většině povrchů ve stavebnictví (beton, sklo, anodizovaný hliník, dřevo atd.). Je odolný vůči stojaté vodě a mrazu. Své mechanické vlastnosti udržuje v teplotním rozmezí od -30 °C do +90 °C.

 

Použití

MARIFLEX PU 40 se používá jako spojovací tmel na středně pohyblivé spoje nebo tmel na vyplnění trhlin. Dále jej lze užít jako spojovací tmel na potrubí, podlahy, kanály, dřevěné a kovové povrchy.

 

Spotřeba

Spotřeba závisí na objemu spojů nebo trhlin, které mají být vyplněny.

 

Odstíny

MARIFLEX PU 40 se dodává v bílé a šedé barvě.

 

 

Dotazy k produktům

Specifikace