Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Maripool 20kg

Jednosložkový, tenkovrstvý, alifatický, chemický odolný nátěr. Otěru odolný, UV stály, odolný vůči změnám počasí, může být aplikovaný na venkovní bazény.
Použití na betonové, cementové, maltové potěry. Použití na bazény, rybníky, vodní nádrže, vodní kanály.
Spotřeba při aplikaci 1 vrstvy 0,150 kg/m2 na 1 vrstvu. Aplikuje se ve 3 vrstvách. Balení 20kg.

ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Popis

MARIPOOL je barevný, jednosložkový, chemicky odolný, otěru odolný, alifatický, tenkovrstvý nátěr. Je barevně stálý a UV-stabilní; odolný vůči chemikáliím. MARIPOOL není náchylný na změny počasí, může být aplikován na venkovní bazény. Balení 1kg, 5kg, 10kg a 20kg.

 

Výhody

Jednoduchá aplikace pomocí válečku/spreje. Je odolný vůči otěru a vnějším vlivům. Odolný vůči bazénové chemii. Po aplikaci vytváří povrch, který neabsorbuje vodu. Poskytuje matný a hladký povrch. Žádný efekt bělení ani křídování. Je odolný vůči mrazům.

 

Použití

MARIPOOL se používá na betonové, cementové, maltové, písečno-cementové potěry, atd. v exteriéru nebo interiéru. MARIPOOL se používá na ochranu bazénů, fontán, rybníků, vodních nádrží, vodních kanálů apod.

 

Spotřeba

0,150 kg/m2 na jednu vrstvu. Aplikuje se ve 3 vrstvách. MARIPOOL se nanáší na hladký povrch v přiměřených podmínkách. Faktory (např. okolní teplota, způsob nanášení, povrch…) mohou ovlivnit spotřebu.

 

Barva

Modrá

Dotazy k produktům

Specifikace