Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Mariseal 250 25kg

Jednosložková, elastická, tekutá, polyuretanová, voděodolná izolace. Používá se pro dlouhodobou ochranu a hydroizolaci. Vynikající přilnavost na širokou škálu podkladů, velká přemosťovací schopnost vůči prasklinám, tažnost až 900 %, odolná vůči UV záření. Odolává teplotám – 30 °C–80 °C.
Využití hydroizolace na střechy, terasy, balkóny, vlhké prostory. Výborná na betonové stavby, mostovky, zelené střechy, fontány, květinové záhony atd.
Spotřeba při aplikaci 2–3 vrstev 1,5 – 2,5 kg/m2. Balení 25kg.

ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Popis výrobku

MARISEAL 250 je tekutá, pružná a za studena schnoucí, jednosložková polyuretanová membrána, která se používá na dlouhodobou vodotěsnost. Vytvrzuje reakcí s podkladem a vlhkostí vzduchu. Balení 1kg, 6kg, 15kg a 25kg.

 

Výhody

Její výhodou je jednoduché nanášení – buďto válečkem nebo nástřikem. MARISEAL 250 vytváří nepřerušovanou membránu, která je bez spojů. Odolná vůči vodě a mrazu.  Své mechanické vlastnosti udržuje při teplotě od -30 °C do +90 °C. MARISEAL 250 spojuje trhliny (až do hloubky 2mm) i při -10 °C. MARISEAL 250 propouští vodní páry. Je přilnavá celoplošně, a to i bez jiného přídavného ukotvení. Po vodotěsném povrchu je možné chodit. V případě, že dojde k porušení membrány, může být lokálně opravena během několika minut.

 

Použití

Hydroizolace střech, teras, balkonů,… Izolace mokrých ploch – např. pod dlaždicemi v kuchyních, koupelnách apod. Ochrana polyuretanové pěnové izolace, ochrana betonových konstrukcí, tunelů, mostovek apod.

 

Spotřeba

Ve dvou nebo třech vrstvách naneste 1,5 - 2,5 kg/m2. Doporučujeme používat MARISEAL 250 s MARISEAL tkaninou . MARISEAL 250 se nanáší válečkem na hladký povrch v přiměřených podmínkách. Faktory (např. okolní teplota, způsob nanášení, povrch…) mohou ovlivnit spotřebu.

 

Odstíny

Šedá

Dotazy k produktům

Specifikace