Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Mariseal 300 15+2,5kg

Tvrdá, elastická, tekutá, polotixotropní, dvousložková, polyuretanová, voděodolná membrána s dlouhodobou ochranou a životností. Membrána zachovává svou pružnost i při nízkých teplotách.
Možnost aplikace horizontálně i vertikálně. Hydroizolace potrubí, kanálů, zásobníků na pitnou vodu. Používá se také jako izolační membrána pod keramické podlahy do vlhkých prostorů (koupelny, kuchyně atd).
Aplikace štětcem. Spotřeba při 2–3 vrstev 1,4 – 2,0 kg/m2. Balení 15+2,5kg.

bal.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Popis výrobku

MARISEAL 300 je tekutá, vysoce pružná a za studena vytvrzující, dvousložková polyuretanová membrána bez rozpouštědel, jež je využívána pro dlouhodobou vodotěsnost a ochranu. Schne reakcí (příčnou vazbou) jejích dvou složek. Balení 6+1kg a 15+2,5kg.

 

Výhody

Vytváří spojitou membránu, která neumožňuje protečení; je voděodolná. Její vlastnosti jsou zachovány v teplotním rozmezí od -40 °C do 100 °C (i při nízkých teplotách je pružná). K povrchu je dokonale přilnavá a po vodotěsném povrchu lze chodit. Je bezpečná i při použití v nádržích na pitnou vodu.

 

Použití

Hydroizolace zásobovacích kanálů, cisteren, nádrží a potrubí s pitnou vodou. Izoluje též mokré plochy v kuchyních, koupelnách, apod., kde se nanáší pod dlaždice. MARISEAL 300 je bez zápachu. Lze využít na hydroizolaci nedostatečné větraných (a vlhkých) místností/ploch.

Barva

modrá

 

Spotřeba

Ve třech vrstvách naneste 1,2 - 1,5 kg/m2. MARISEAL 300 se nanáší válečkem na hladký povrch v přiměřených podmínkách. Faktory (např. okolní teplota, způsob nanášení, povrch…) mohou ovlivnit spotřebu.

 

Osvědčení

MARISEAL 300 má certifikát podle současné evropské a německé legislativy pro použití v přímém kontaktu s pitnou vodou a nádržích s pitnou vodou. MARISEAL 300 odpovídá německým normám (Kunststoffe im Lebensmittelverkehr, část. 1.3.2.5.2), řeckým normám (Codex Aliimentarius, články. 21, 21 a, 24, 26, 28) a současným příslušným směrnicím Evropské Unie. Testy byly provedeny podle ELOT EN 1484, prEN 12873-1, prEN 14395-1 norem.

Dotazy k produktům

Specifikace