Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Mariseal 800 plus 5kg

Transparentní, jednosložkový, bezbarvý, hluboko penetrující, odpuzovač vody a oleje. Používá se jako vysoce efektivní a dlouhotrvající voděodolný nátěr.
Využívá se na přírodní kámen, dekorativní omítky, barevný beton, keramické dlaždice, dřevo.
Spotřeba při aplikaci 1 vrstvy 0,13 – 0,16 kg/m2, doporučují se aplikovat 2 vrstvy. Balení 5kg.

ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Popis výrobku

MARISEAL 800 PLUS je transparentní, hluboko pronikající, nebarvicí, nežloutnoucí jednosložkový odpuzovač vody a oleje, který nevytváří film. Používá se jako vysoce efektivní a dlouhotrvající vodu odpuzující nátěr a chloridová ochrana. Je založen na vodní bázi. Vytvrzuje reakcí se vzdušnou a pozemní vlhkostí. Balení 1kg, 5kg a 20kg.

 

Výhody

Jednoduchá aplikace válečkem nebo štětcem. MARISEAL 800 PLUS dodává povrchu trvalý mokrý efekt, beze změny barvy povrchu. Je UV stabilní, hluboko-pronikající a odolný vůči bakteriím a plísním. Pomáhá zastavit pronikání vody pomocí chloridových ionů přes beton a zdící materiály, čímž snižuje povrchové koroze. Umožňuje, aby povrch dýchal. Je velmi odolný vůči kyselinám.

 

Použití

MARISEAL 800 PLUS se používá jako vysoce efektivní odpuzovač vody na přírodní kámen, mramor, dekorativní cihly, vápenec, barevný beton, keramické dlaždice, dřevo a betonové kameny.

 

Spotřeba

200-250 g/m2 na každou vrstvu – aplikace vyžaduje ponoření, resp. Vytvoření mokrého efektu na povrchu. Jsou potřebné minimálně dvě vrstvy. Toto pokrytí je založené na výsledcích z praktického použití válečku na hladký povrch, který je savý za optimálních podmínek. 

Dotazy k produktům

Specifikace