Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Mariseal Aqua Primer 15+5kg

Dvousložkový, bezbarvý, vodou ředitelný, epoxidový základní nátěr. Stabilizuje povrch a poskytuje vynikající přilnavost k nesavým povrchům.
Základní nátěr pro nesavé povrchy, jako různé kovy, staré akrylové nátěry, lepenky, asfaltové pásy, hlazený beton atd. Může být použitý jako základní nátěr na vlhký beton. Použití jako primer pro polyuretanové tmely.
Spotřeba při aplikaci 1 vrstvy 0,100 – 0,200 kg/m2. Balení 15+5kg.

bal.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

MARISEAL AQUA PRIMER

 

Popis výrobku

Jedná se o pevný, hluboce penetrující, dvousložkový epoxidový základní nátěr. Je založen na vodním základu, vhodný na savé i nesavé povrchy. Používáme jej jako univerzální primer v hydroizolacích, uzavíracích povrchových a podlahových nátěrech. MARISEAL AQUA PRIMER vytvrzuje reakcí dvou složek. Balení 3+1kg a 15+5kg.

 

Výhody

Mezi výhody řadíme jednoduchou aplikaci, např. pomocí štětce nebo válečku. Mezi jeho vlastnosti patří též vynikající kotvení na savé i nesavé povrchy. MARISEAL AQUA PRIMER je chemicky odolný. Lze aplikovat na vlhké povrchy, bez ztráty adheze. Je odolný vůči stojaté vodě, teplu a mrazu. Lze jej ředit vodou. Vysoká pevnost v tahu a rázové pevnosti. Působí proti prašnosti a nesoudržnosti povrchu.

 

Použití

MARISEAL AQUA PRIMER se používá hlavně jako primer pro aplikaci polyuretanových hydroizolací, tmelů a polyuretanových a epoxidových podlahových nátěrů na nesavé povrchy (např. na plech, kovy, asfalt, bitumenové pásy, sklo, keramické dlaždice nebo hladký beton apod.).

 

Používáme jej též jako základní nátěr na savé povrchy (beton, malta apod.). Může být použit i na vlhké betonové povrchy. Funguje jako spojovací můstek mezi vrstvami nátěrů v případě, překročení doby pro optimální aplikaci další vrsrvy.

 

Spotřeba

100 až 200 g/m2 v jedné nebo dvou vrstvách.

Nanáší se válečkem na hladký povrch v přiměřených podmínkách. Faktory (např. okolní teplota, způsob nanášení, povrch…) mohou ovlivnit spotřebu.

 

Barva

MARISEAL AQUA PRIMER je transparentní.

Dotazy k produktům

Specifikace