Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Mariseal Fabric 1x100m

Polyesterová nepletená geotextílie, která se používá ve spojení s tekutými hydroizolačními membránami, buď na celý povrch a nebo lokálně na spojení stěny a podlahy, vnitřní pohyblivé spoje, přes trhliny, okolo potrubních vodovodů, atd. Pokud se používá celoplošně, je potřeba počítat s tím, že pásy se musí překrývat v 5-10 cm šířce.

 

Balení 0,2x100m a 1x100m.

ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Popis výrobku

MARISEAL tkanina je polyesterová nepletená geotextilie (60- 65 g/m2). 

 

Výhody

Lehké použití. Dobrá savost a slučitelnost s PU nátěry. Je UV stálá a odolná vůči přetrhnutí.

 

Použití

MARISEAL tkanina se používá zejména jako posilující textilie ve spojení s MARISEAL tekutými vodotěsnicími membránami.

S MARISEAL vodotěsnícím nátěrem se používá na celý povrch, určený na vodotěsnění.

Nebo se používá lokálně na spojení stěny a podlahy; vnitřní pohyblivé spoje; přes trhliny; okolo potrubních vodovodů a nadstřešních komínů; u sifónu apod.

 

Spotřeba

Pokud se používá celoplošně, je nutné počítat s tím, že pásy textilie se musí překrývat v šířce 5 – 10 cm.

 

Použití

 

Posilnění vodotěsnící membrány MARISEAL 250

Posilněte Mariseal 250 s MARISEAL tkaninou na celém povrchu, určeném na vodotěsnění nebo lokálně na problémových místech, jako jsou spojení stěn a podlah, světelné kryty, komíny, potrubí apod. Naneste na čerstvě natřený Mariseal 250 správně odřezaný kus MARISEAL tkaniny, přitlačte, aby se nasákla a naneste dostatečné množství Mariseal 250.

 

Oprava trhlin před nanesením vodotěsnící membrány MARISEAL 250

Betonové trhliny a vlásečnicové pukliny důkladně očistěte od usazenin nebo jiného znečištění. Natřete MARISEAL 710 základním nátěrem, který musí schnout 2 až 3 hodiny. Takto ošetřené trhliny vyplňte Mariflex PU 30. Poté ještě naneste vrstvu MARISEAL 250 na veškeré trhliny v okruhu 20 cm od jejich středu a ještě začerstva překryjte MARISEAL tkaninou. Je nutné tkaninu přitisknout, aby správně nasákla. Poté naneste na MARISEAL tkaninu MARISEAL 250 tak, aby byla důkladně překrytá. Nechte 12 hodin prosychat.

 

Vodotěsnění pohyblivých spojů před nanesením vodotěsnící membrány MARISEAL 250

Betonové spáry a kontrolní spoje důkladně očistěte od usazenin nebo jiného znečištění. Pokud je to nutné, rozšiřte a přehněte/rozřežte spoje. Takto připravený spoj by měl mít přesah o délce 10-15 mm. Poměr šířka:hloubka = cca 2:1. Na dno spoje naneste Mariflex PU 30. Pomocí kartáčku naneste vrstvu MARISEAL 250 dovnitř i vně všech spojů v okruhu 20 cm od jejich středu. Ještě začerstva překryjte MARISEAL tkaninou. Je zapotřebí tkaninu přitisknout, aby správně nasákla. Následně si připravte polyetylénovou šňůru, která bude mít optimální rozměry, a vložte ji do spoje. Tento spoj pak stiskněte hluboko dovnitř na nasáklou tkaninu. Volný prostor spoje vyplňte Mariflex PU 30. Dále nepřekrývejte a nechejte 12 hodin schnout.

 

Balení

MARISEAL FABRIC se dodává v kotoučích, dlouhých 1m x 100m a 0,2m x 100 m. Kotouče je nutné skladovat na suchém a chladném místě (až 24 měsíců). Chraňte materiál před chladem a přímým slunečním světlem. 

Dotazy k produktům

Specifikace