Nákupní košík 0 položek - 0,00 Kč

Kontakty


Maritrans MD 20kg

Jednosložková, tvrdá, elastická, bezbarvá, polyuretanová, vodě odolná membrána. Vytváří trvalou hydroizolační fólii s vysokou přilnavostí. Odolná UV záření, vodě a povětrnostním vlivům, barevné stálá. Je elastická i při teplotách pod 0 °C.
Hydroizolační membrána na balkony, terasy a dlažbu. Použití „atria“, skleněné střechy, průhledové plastové povrchy. Vysoká přilnavost na sklo, plasty atd.
Spotřeba při aplikaci 2–3 vrstev 0,8 - 1,2 kg/m2. Balení 20kg.

ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Popis výrobku

Jedná se o transparentní, vysoce elastický, jednosložkový, alifatický polyuretanový nátěr, jenž je využíván na dlouhodobou hydroizolaci. Je to vysoce pevný nátěr, který je UV - stálý, nežloutnoucí, odolný vůči počasí a kyselým a zásaditým chemikáliím. MARITRANS zůstává transparentní a pružný i po zestárnutí. Chrání a izoluje minerální povrchy před vnějšími podmínkami (mrazem, smogem, kyselým deště. Plastické povrchy (zestárlé a zoxidované) vypadají po natření MARITRANS transparentněji. Těsní poškozené skleněné povrchy. Ochraňuje před skleněnými úlomky. Jeho specifický schnoucí systém (spuštěný vlhkostí) na rozdíl od podobných systémů nereaguje s vlhkostí (schnutí za vlhka) a nevytváří bublinky. Balení 1kg, 5kg, 10kg a 20kg.

 

Výhody

Mezi jeho výhody řadíme jednoduché nanášení – buďto válečkem nebo nástřikem; a úplnou přilnavost k povrchu. Lze po něm chodit. Je UV-stálý, nežloutnoucí a vytváří nepřerušovanou membránu bez spojů nebo možnosti úniku. Je odolný vůči vodě a mrazu. Své mechanické vlastnosti udržuje v teplotním rozmezí od 30 °C do +90 °C.

 

Použití

MARITRANS se využívá k hydroizolaci balkonů a teras, transparentních plastů (př. polykarbonát), ochraně dřeva a bambusu nebo k izolaci keramických povrchů.

 

Spotřeba

0,8-1,2 kg/m2, a to ve dvou nebo třech vrstvách.

Dotazy k produktům

Specifikace